Houghton Lake Provisioning Center

CSF | Permanent Marker C-Buds (AU)
Friday Flower 15%

Creekside farms

CSF | Permanent Marker C-Buds (AU)

$5.10

$6.00

g

3.5g

$20

($5.72/g)

7g

$32

($4.58/g)

14g

$52

($3.72/g)

28g

$80

($2.86/g)

Specifications

Category: Recreational Product > Bulk Flower
Permanent Marker C-Buds
THC: 25.45%
Brand: Creekside farms
Net Weight: 1g

You might also like

CBLZ | 3 Pack Bubble Gum Liquid Diamond Infused PR | 3g (AU)

CBLZ | 3 Pack Bubble Gum Liquid Diamond Infused PR | 3g (AU)

CBLZ ‧ Bubble Gum ‧ THC: 40.69%

$22.00

Store Info

2041 W Houghton Lake Dr

Prudenville, MI 48651

+1 (989) 202-2167

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday

8:00 AM - 9:00 PM

8:00 AM - 9:00 PM

8:00 AM - 9:00 PM

8:00 AM - 9:00 PM

8:00 AM - 9:00 PM

8:00 AM - 9:00 PM

8:00 AM - 9:00 PM


Privacy Policy | Terms and Conditions

AU-R-001243

AU-R-001243