Houghton Lake Provisioning Center

GC | Shakedown Street (AU)
Friday Flower 15%

Greencraft

GC | Shakedown Street (AU)

Save $1.20

$6.80

$8.00

g

3.5g

$25

($7.15/g)

7g

$45

($6.43/g)

14g

$75

($5.36/g)

28g

$115

($4.11/g)

Specifications

Category: Recreational Product > Bulk Flower
Shakedown Street
THC: 25.36%
Brand: Greencraft
Net Weight: 1g
Store Info

2041 W Houghton Lake Dr

Prudenville, MI 48651

+1 (989) 202-2167

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday

8:00 AM - 9:00 PM

8:00 AM - 9:00 PM

8:00 AM - 9:00 PM

8:00 AM - 9:00 PM

8:00 AM - 9:00 PM

8:00 AM - 9:00 PM

8:00 AM - 9:00 PM


Privacy Policy | Terms and Conditions

AU-R-001243

AU-R-001243